Ελαφρώς ευφραδής Εκροή επσ πρεβεζασ λευκαδασ παιδικο μαξιλάρι Αράχνη ιστού διοχέτευσης Accor
Home

LefkadaPress | Στην επόμενη φάση του θεσμού η Κ14 της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας

Τελικός παιδικού πρωταθλήματος ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας,: Ένας MVP, ένας  τροπαιούχος, πολλοί νικητές! - ΤΟΜΗ στην ενημέρωση
Τελικός παιδικού πρωταθλήματος ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας,: Ένας MVP, ένας τροπαιούχος, πολλοί νικητές! - ΤΟΜΗ στην ενημέρωση

ΠΡΕΒΕΖΑ: Παιδικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου στο στάδιο “Αθανασία Τσουμελέκα”

Τα παιγνίδια και οι διαιτητές της 17ης αγωνιστικής της Α΄ ΕΠΣ Πρέβεζας- Λευκάδας | Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News

Αποτελέσματα Μικτών Ομάδων Κ12 και Κ14 της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας με την ΕΠΣ  Άρτας | Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News
Αποτελέσματα Μικτών Ομάδων Κ12 και Κ14 της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας με την ΕΠΣ Άρτας | Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News

Πρωταθλήτρια στο παιδικό η ΑΕ Πρέβεζας! - Αθλητική Ενημέρωση Λευκάδα Πρέβεζα

LefkadaPress | Η ΑΕ Πρέβεζας πρωταθλήτρια του Παιδικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ  Π-Λ
LefkadaPress | Η ΑΕ Πρέβεζας πρωταθλήτρια του Παιδικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Π-Λ

Στον Λούρο ο τελικός του Παιδικού Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας -  Αθλητική Ενημέρωση Λευκάδα Πρέβεζα
Στον Λούρο ο τελικός του Παιδικού Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας - Αθλητική Ενημέρωση Λευκάδα Πρέβεζα

Πρόσκληση της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας για το Παιδικό-Προπαιδικό Πρωτάθλημα  2016-2017
Πρόσκληση της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας για το Παιδικό-Προπαιδικό Πρωτάθλημα 2016-2017

Η Α.Ε. Πρέβεζας κατέκτησε το παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας-Επικράτησε  2-0 του Αχέροντα Καναλακίου
Η Α.Ε. Πρέβεζας κατέκτησε το παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας-Επικράτησε 2-0 του Αχέροντα Καναλακίου

Η ΑΕ Πρέβεζας πρωταθλήτρια του Παιδικού πρωταθλήματος 2016-2017

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πρέβεζας-Λευκάδας

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Πρέβεζας το «ζευγάρι» του τελικού του παιδικού  πρωταθλήματος της Α' ΕΠΣ
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Πρέβεζας το «ζευγάρι» του τελικού του παιδικού πρωταθλήματος της Α' ΕΠΣ

Αποτελέσματα και βαθμολογίες στο Παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πρέβεζας- Λευκάδας - Αθλητική Ενημέρωση Λευκάδα Πρέβεζα

Ποδόσφαιρο 2017-18: 156 αγώνες και πάνω από 10.000 φωτογραφίες. -  Gosports.gr - Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport | Ενημέρωση
Ποδόσφαιρο 2017-18: 156 αγώνες και πάνω από 10.000 φωτογραφίες. - Gosports.gr - Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport | Ενημέρωση

ΠΑΣ Πρέβεζας - ΑΟΝ Τηλυκράτης 2014: 0-14 - My Lefkada

ΕΠΣ Π-Λ: Αναβολή στην πρεμιέρα του Παιδικού Πρωταθλήματος - Αθλητική  Ενημέρωση Λευκάδα Πρέβεζα
ΕΠΣ Π-Λ: Αναβολή στην πρεμιέρα του Παιδικού Πρωταθλήματος - Αθλητική Ενημέρωση Λευκάδα Πρέβεζα

Τελικός Παιδικού Πρωταθλήματος ΕΠΣ: ΑΕ Πρέβεζας VS Πανλευκάδιος - My Lefkada