Περιττός Χω κυβέρνηση ελευθεροχωρι τρικαλων ποδοσφαιρο Χρειάζομαι μετρητής Αυξάνω

Οι ομάδες της ΕΠΣΤ στα εθνικά ερασιτεχνικά πρωταθλήματα – β' μέρος |  sportskalampaka
Οι ομάδες της ΕΠΣΤ στα εθνικά ερασιτεχνικά πρωταθλήματα – β' μέρος | sportskalampaka

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου - Τρίκαλα 1-4 (photos+vid)

Στιγμιότυπα Τρίκαλα-ΑΕΛ 0-1 (Video) - ΑΕΛ

Τρίκαλα – ΑΕΛ 0-1: Με πολλές δοκιμές ο Γρηγορίου

Καλός για 45 λεπτά ο Ολυμπιακός - Νίκησε 3-1 τα Μετέωρα στο Ελευθεροχώρι -  e-thessalia.gr
Καλός για 45 λεπτά ο Ολυμπιακός - Νίκησε 3-1 τα Μετέωρα στο Ελευθεροχώρι - e-thessalia.gr

Μπαράζ/ Με το δεξί το Ελευθεροχώρι | Trikalasportiva | Αθλητικά Νέα των  Τρικάλων
Μπαράζ/ Με το δεξί το Ελευθεροχώρι | Trikalasportiva | Αθλητικά Νέα των Τρικάλων

Χορταστικό φιλικο στο Ελευθεροχώρι – Sportrikala.gr

Από το Ελευθεροχώρι Τρικάλων ξεκινάει ο φετινός μαραθώνιος του  Θεσπρωτού-Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων | thesprotikospalmos.gr
Από το Ελευθεροχώρι Τρικάλων ξεκινάει ο φετινός μαραθώνιος του Θεσπρωτού-Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων | thesprotikospalmos.gr

Α΄ΕΠΣΤ/ Δήμητρα-Ελευθεροχώρι 2-3 (φωτό) | Trikalasportiva | Αθλητικά Νέα  των Τρικάλων
Α΄ΕΠΣΤ/ Δήμητρα-Ελευθεροχώρι 2-3 (φωτό) | Trikalasportiva | Αθλητικά Νέα των Τρικάλων

Ελευθεροχώρι Τρικάλων ΑΣΤΕΡΑΣ Πετριτή Κέρκυρας 3 0 αγώνας μπαράζ Γ' Εθνική  1ο ημίχρονο 22 5 2016 - YouTube
Ελευθεροχώρι Τρικάλων ΑΣΤΕΡΑΣ Πετριτή Κέρκυρας 3 0 αγώνας μπαράζ Γ' Εθνική 1ο ημίχρονο 22 5 2016 - YouTube

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου: “Η πορεία στο όνειρο” (κλικ) – goal-trikala.gr

Στις καθυστερήσεις το Ελευθεροχώρι 2-1 την Λυγαριά | Trikalasportiva |  Αθλητικά Νέα των Τρικάλων
Στις καθυστερήσεις το Ελευθεροχώρι 2-1 την Λυγαριά | Trikalasportiva | Αθλητικά Νέα των Τρικάλων

Στο Ελευθεροχώρι τα Μετέωρα με Αν. Καρδίτσας – Sportrikala.gr

Με εξάρα στη Γ Εθνική το Ελευθεροχώρι ΦΩΤΟ – Sportrikala.gr

TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΤ/ Φαρκαδόνα-Ελευθεροχώρι 2-0(ΦΩΤΟ) | Trikalasportiva |  Αθλητικά Νέα των Τρικάλων
TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΤ/ Φαρκαδόνα-Ελευθεροχώρι 2-0(ΦΩΤΟ) | Trikalasportiva | Αθλητικά Νέα των Τρικάλων

Trikala FC / ΑΟ Τρίκαλα ΠΑΕ - Ρεκόρ στατιστικών ο Α.Ο.Τρίκαλα στον πρώτο  γύρο Ολοκληρώθηκε ο πρώτος γύρος στον Β΄όμιλο της Α1 ερασιτεχνικής. Η ομάδα  του ερασιτέχνη Α.Ο. Τρίκαλα με έτος ίδρυσης
Trikala FC / ΑΟ Τρίκαλα ΠΑΕ - Ρεκόρ στατιστικών ο Α.Ο.Τρίκαλα στον πρώτο γύρο Ολοκληρώθηκε ο πρώτος γύρος στον Β΄όμιλο της Α1 ερασιτεχνικής. Η ομάδα του ερασιτέχνη Α.Ο. Τρίκαλα με έτος ίδρυσης

Δείτε το γκολ και τις καλύτερες φάσεις της ήττας του Εθνικού Φιλιππιάδας  στο Ελευθεροχώρι (video) - Αθλητική Ενημέρωση Λευκάδα Πρέβεζα
Δείτε το γκολ και τις καλύτερες φάσεις της ήττας του Εθνικού Φιλιππιάδας στο Ελευθεροχώρι (video) - Αθλητική Ενημέρωση Λευκάδα Πρέβεζα